Класика у темряві
Концерт класичної музики в повній темряві у виконанні незрячої піаністки
26.11
19:00
Тauvers Gallery international

Тебе переповнює почуттями, коли чуєш творіння Баха, Бетховена, Шопена та інших видатних композиторів? Спробуй новий формат — пірни в темряву та відчуй кожну ноту по-новому. Залиш клопоти, соцмережі та телефон на цей час, адже це того вартує!

У цьому тобі допоможе наша незряча музикантка Анна, яка закінчила Вище музичне училище ім. Глієра та Національну музичну академію ім. Чайковського. Музика оточувала її в родині з самого дитинства, адже мама та тітка також піаністки. Тому про вибір іншої професії навіть не хотіла думати.


Жива музика
в темряві у виконанні нашої незрячої піаністки
Повна темрява
тебе будуть оточувати темрява та музика, насолодись моментом
Оточені мистецтвом
в одній з провідних галерей сучасного мистецтва України
Благодійність
Весь прибуток спрямовується на "підвішені" екскурсії для дітей
Бронювання квитків на концерт у темряві
Упс, вже всі місця зайняті! Залиште, будь ласка, свої контакти, щоб дізнатися про наступний концерт першими :)
Оберіть, будь ласка, зручний спосіб звязку

Ми незабаром сконтактуємо з вами! До зустрічі на концерті в темряві!

Залиште заявку, щоб першими дізнатись про наступний концерт:

Які особливості відвідування концерту в темряві?
Щоб ви могли повністю зануритися в музику в темряві, просимо вимкнути на концерті телефони, годинники та інші гаджети, щоб нічого не заважало вам та оточуючим. Також просимо утриматися на цей вечір від одягу, який випромінює світло
Яка програма вечору?
Після виступу буде можливість обговорити враження від концерту, розпитати музикантку про її шлях навчання, виклики, які виникали, та особливість гри наосліп. Також матимете час насолодитися картинами навколо, адже подія буде проходити в галереї!
На що спрямовується прибуток події?
Прибуток з проданих квитків буде спрямований на безкоштовні екскурсії в нашому музеї для дітей з вразливих груп населення.

Організатор

логотип музею в темряві третя після опівночі
Музей у темряві «Третя після опівночі»

Ми — перший в Україні музей, в якому всі екскурсії проходять в суцільній темряві у супроводі незрячих гідів.

У нас в команді 6 незрячих гідів, які провели екскурсії в темряві для більше 30-ти тис. людей. Має різні формати: "Прогулянка в темряві", "Побачення в темряві", виставки мистецтв в темряві, прогулянку містом наосліп "Відчуй Київ", шкільні екскурсії та тімбілдінги.

Місце проведення

Tauvers Gallery International — одна з провідних галерей сучасного мистецтва України. Відома своєю активною виставковою і просвітницькою діяльністю, вона зайняла одне з лідируючих місць в арт просторі не лише України, а й за кордоном, відкривши собою історію, повну дивовижних фактів, подій, зустрічей та виставок, продовжує привертати увагу до галереї у всьому світі.

Крім художніх виставок і презентацій проектів, в галереї проходять лекції та музичні концерти, як наш, а також освітні програми.

Творці проекту — Зінаїда і Пітер Тауверс.